Nagrody od sponsorów

Porcelana Veroni - Ilość nagród: 30

Firma Veroni jest polskim importerem wysokiej jakości porcelany i ceramiki użytkowej istniejącą na rynku ponad 25 lat. Podążając za najnowszymi rozwiązaniami chcemy móc docierać do każdego odbiorcy, bez względu na miejsce i czas, dlatego proponujemy Państwu wygodny sklep internetowy, gdzie w łatwy i szybki sposób można zakupić nasze produkty, sprawiając przyjemność najbliższym lub samemu sobie.
Zobacz nagrody

Opis nagród dla zrzutkowiczów

Veroni rozda wylosowanym uczestnikom akcji trzydzieści upominków. Będą to kubki z inspiracją. Dziesięć kubków dla uczestników, którzy wykopali znalezisko, a 20 wylosowanym spośród tych, którzy wpłacili minimum 5 zł na zrzutkę dla Węgrów.


Zysk i S-ka - Ilość nagród: 20

Zysk i S-ka to między innymi książki Tolkiena, George R.R. Martina i takie bestsellery jak Dziennik Bridget Jones, Forest Gump i wiele, wiele innych.
Zobacz nagrody

Opis nagród dla zrzutkowiczów

Zysk i S-ka dorzuca się z dwudziestoma książkami do rozdania wśród uczestników zrzutki #DwaBratanki. Zwycięzcy mogą wybrać dowolną książkę dostępną w księgarni wydawcy, której cena okładkowa nie przekracza kwoty 50 zł. Pięć książek dla użytkowników portalu Wykop.pl za wykopanie znaleziska, pięć - dla osób zrzucających się minimum 5 złotych, oraz dziesięć dla osób zrzucających się co najmniej 10 złotych.


Inicjator akcji - Ilość nagród: 11

Inicjator akcji #DwaBratanki pozdrawia wszystkich z góskiej wioski hen gdzieś w centralnym Tajwanie.
Zobacz nagrody

Opis nagród dla zrzutkowiczów

Inicjator akcji przygotował do rozdania: 10 paczek herbaty zielonej zbieranej w masywie góry Ali w centralnym Tajwanie, jeden nóż roboczy (jak na zdjęciu) oraz 4 małe koziki o długości ostrza do 4-4,5 cm. Wygląd noża do wyboru według ustaleń ze zwycięzcą.


Sposób losownia nagród

Nagrody zostaną wylosowane dn. 11 listopada 2018 w restauracji w Budapeszcie, która bierze udział w akcji #DwaBratanki.


Koniec listy sponsorów

Wersja dla Węgrów

Link

Link do opisu #ketjobarat

Prześlij tego linka swoim węgierskim przyjaciołom. Są w nim informacje gdzie i kiedy rozdajemy napoje!
Kod QR